Журналіст Юрій Павлишинець

Юрій Павлишинець

Журналіст ТРК «Перший кабельний» (Закарпатська область)

У рамках україно-литовського проекту реалізовує тему

«Міграція українців до сусідніх країн»

Десять років у професії журналіста. Його партнерами були потужні міжнародні організації: «Франкфуртське зоологічне товариство» та «Global conservation» (США), а також «Українське товариство охорони птахів». Створював і туристичні промоційні відео у співпраці із Закарпатською ОДА у рамках програми розвитку регіону. Подібне робив і з низкою «районів» окремо. Щодо інших відеопроектів, то їх десятки, зокрема і спроби у «художньому» відео.

«Попри незначний стаж, вважаю, що досвіду трохи маю у цій сфері, зокрема у тому, як створювати якісний відеопродукт. Саме цим займаюся останні п’ять років. Мені пощастило, адже маю гарну команду професіоналів, з якою попрацювали не над одним проектом.

Хоч і тягне мене більше до продюсерства та режисури, працюю і над журналістськими розслідуваннями (авторська програма «Хто є хто»). Пишу і викривальні матеріали. Саме у такому форматі (розслідування-дослідження) і працюю над конкурсною роботою про трудову міграцію, яку обрав у рамках україно-литовського проекту підтримки регіонального медіа. Хочу глянути на проблему під іншим кутом і показати цей новий її прояв широкому загалу, відкриваючи їхні очі.

А ще ця тема мені особисто близька. Як і кожен закарпатець, я виріс у сім’ї, де батько, а потім і мама їздили на заробітки. Хоч все для того робив, аби налагодити життя, все ж і мені довелося скуштувати цього хліба. Це дає мені більше простору для розуміння феномену заробітчанства, про це і писатиму у своїй підсумковій конкурсній роботі».

Всі учасники проекту

Влад Боднар

Журналіст Влад Боднар

Юрій Павлишинець

Журналіст Юрій Павлишинець

Назарій Вівчарик

Журналіст Назарій Вівчарик

Тарас Зозулінський

Журналіст Тарас Зозулінський

Тарас Боросовський

Журналіст Тарас Боросовський

Людмила Макей

Журналістика Людмила Макей

Світлана Ісаченко

Журналістика Світлана Ісаченко

Галина Халимоник

Журналістика Галина Халимоник

Олена Смирнова

Журналістика Олена Смирнова

Ольга Григор’ян

Журналістика Ольга Григор’ян

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist