Журналістика Людмила Макей

Людмила Макей

Журналістка, художниця, письменниця
(місто Кропивницький)

У рамках україно-литовського проекту реалізовує тему

«Участь жінок у громадсько-політичному житті регіону. Дослідження змін у гендерному ландшафті міста Кропивницький та області»

З 2020 року – фрілансерка, співпрацює з регіональними та національними ЗМІ.

Народилась у місті Світловодську на Кіровоградщині. Випускниця Кіровоградського державного педагогічного інституту імені Пушкіна. Викладала в Олександрійському педагогічному училищі та в інших закладах освіти. А в журналістику прийшла у 2000 році.

Свою медійну діяльність починала як авторка колонки «Доброго ранку, олександрійці!» в газеті «Міський кур’єр» (м. Олександіря). Відтоді пройшла всі щаблі професії журналіста: кореспондент, редактор відділу, відповідальний секретар, редактор газети. Працювала в друкованих та електронних ЗМІ Кіровоградської області. Створила цикл музичних програм «Пісенне перехрестя» на радіо «Скіфія центр». Лауреатка обласної премії імені Володимира Винниченка, переможниця журналістських та літературних конкурсів.

«З минулого року, коли розпочалась пандемія, я залишила роботу в редакції та обрала шлях фрілансу. Мене завжди цікавила гендерна тема, особливо роль жінок у формуванні світогляду українців, їхнього менталітету, культурного та політичного просторів. Отримавши можливість працювати в проекті «Стимул для незалежної журналістики в регіонах України», вирішила цей напрямок продовжити. Адже сьогодні, коли Україна і світ переживають стрімкі трансформації, жіноча історія набуває нового змісту. Тож бачу свою місію в тому, аби писати про гендерні процеси доступно і переконливо. Адже рівень демократичності суспільства багато в чому залежить від того, яке місце в ньому займає жінка».

Всі учасники проекту

Влад Боднар

Журналіст Влад Боднар

Юрій Павлишинець

Журналіст Юрій Павлишинець

Назарій Вівчарик

Журналіст Назарій Вівчарик

Тарас Зозулінський

Журналіст Тарас Зозулінський

Тарас Боросовський

Журналіст Тарас Боросовський

Людмила Макей

Журналістика Людмила Макей

Світлана Ісаченко

Журналістика Світлана Ісаченко

Галина Халимоник

Журналістика Галина Халимоник

Олена Смирнова

Журналістика Олена Смирнова

Ольга Григор’ян

Журналістика Ольга Григор’ян

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist