Ментор проекту Русланас Ірзікявічус

Русланас Ірзікявічус

Ментор проекту
«Стимул для незалежної журналістики в регіонах України»

«Нам потрібно дивитись у майбутнє і якось вижити разом. Я хочу надихнути вас зрозуміти, що ви можете використовувати результати своєї роботи для створення власного журналістського бренду, який допоможе вам вижити у фінансовому відношенні і допоможе вам працювати на своїй улюбленій роботі. Я також бачу свою місію, аби передати свій досвід використання інструментів, які є на Заході. Ці інструменти вам також допоможуть вижити як журналістам».

Русланас Ірзікявічус

У 2009 році я заснував свій перший сайт «Трибуна Литви», і так почалась моя мандрівка журналістикою та інтернетом. У 2014 році я відкрив англійську секцію найбільшого литовського порталу DELFI, а в 2019 році – англійську секцію в найбільшому порталі «15 хвилин». Я також маю декілька інформаційних бюлетенів англійською мовою. Це моя ніша, моя специфіка.
Вважаю, що журналіст стає центральною фігурою в моделі медіа-бізнесу. Я хотів би поділитися з вами своїм досвідом під час цього проекту. Нам потрібно дивитись у майбутнє і якось вижити разом. Я хочу надихнути вас зрозуміти, що ви можете використовувати результати своєї роботи для створення власного журналістського бренду, який допоможе вам вижити у фінансовому відношенні і допоможе вам працювати на своїй улюбленій роботі.
Я також бачу свою місію, аби передати свій досвід використання інструментів, які є на Заході. Ці інструменти вам також допоможуть вижити як журналістам. Є приказка: «Дійте локально, але мисліть глобально», і ми над цим також будемо працювати.

Ментори та тренери проекту

Русланас Ірзікявічус

Русланас Ірзікявічус

Сергій Гузь

Сергій Гузь

Дайніус Редзявічус

Дайніус Редзявічус

Ольга Мусафірова

Ольга Мусафірова

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist